טיפול בחסמים

רוב התגובות וההתנהגויות שלנו ושל סובבנו אינן מתסמכות על החשיבה, הן תוצאה של מצבנו הרגשי. גם הבעיות שאנחנו פוגשות במעגלי חיינו לרוב נגרמות וגם ניתנות לטיפול דרך הרגשות. 

הכלי נפלא שמשרת אותי המון בעבודה הרגשית שלי עם נשים הוא גם הכלי הכי חזק שראיתי אי-פעם לטיפול מסוג זה ושמו "אימון אישי לפי שיטת התשאול של אירמה לוריה".

מתי זה טוב?
במצבים בהם אתן מרגישות שיש משהו שמפריע לכן לחיות כרצונכן או להתקדם בחיים ואתן רוצות לשנות את המצב. תמצאו מענה כמעט לכל בעיה: פחדים, סיטואציות שחוזרות על עצמן, קבלת החלטות חשובות, תחושות חזקות ומציפות, מצבי רוח, יחסים… אפילו קידמנו לידות בעזרת התשאול!

איך זה עובד?
השיטה מבוססת על שילוב תשאול מכוון ועבודה עם הגוף. התוצאות מרשימות! אני נזכרת ביולדת שלפני הלידה נהגה להתקשר אלי באמצע הלילה ולהתלונן על התקפי פאניקה. לילה אחד החלטתי לתשאל אותה טלפונית ברגע ששמעתי את תלונותיה. הפלא ופלא! מאז שתינו חזרנו לישון בנחת עד הלידה.
הטיפול אורך בין שעה לשעתיים ורובו – שאלות של המטפל ותשובות של המטופל. במהלכו אתן פוגשות את עצמכן ויוצאות עם רווח נקי:

  • תובנות עמוקות לגבי "מי אני בכלל"

  • שינוי מהותי בתפיסת העולם והמתרחש סביבכן

  • תרגיל לביצוע שמעביר אתכן לתחושה חיובית יותר

  • הרגשה שעשיתן צעד חשוב לפתרון הבעיה

איך מתרחש הטיפול?
זוהי פגישה של שעה עד שלוש שעות. ברוב המקרים אני מטפלת אונליין באמצעות סקייפ. אני שואלת שאלות ואת עונה. בסוף הטיפול ברוב המקרים תקבלי תרגיל והמלצות על אופן הביצוע ותדירויות. לאחר הטיפול אנחנו שומרות על הקשר כדי לוודא שהתרגיל אכן מתאים ומלא. מרגע זה השינוי כולו בידיים שלך!
לפעמים נדרש טיפול נוסף, כדי לפתור את הבעיה יותר לעומק.  

איך הגעתי לזה?
בהיותי דולה ותומכת בנשים לפני ואחרי לידה גיליתי שחסרים לי כלים לעבודה רגשית עם הלקוחות. חור זה בהשכלתי הפריע לי מאוד, כיוון שבכל ליווי ארוך יחסית מגיע הרגע בו אישה פונה אליך עם נושא שקשור לרגשות: פחדים שלקראת הלידה, כאסים בלתי נשלטים, קושי בקבלת רגשות של ילד והכלתן…
רוב השיטות שמצאתי לא היו שלמות. ברובן העבודה התבצעה דרך המוח החושב וביצוע משימות. אכן, בחלק מהמצבים זה עבד מצויין, אם באחרים זה בכלל לא עזר. בדיון בתקופה ההיא נתקלתי בהזמנה ליהרשם לקורס תשאול של אירמה לוריה. נרשמתי והתרשמתי מעוצמתה של השיטה.

להרשמה לטיפול התקשרי 050-2221214

Harmony

לקוחות מספרים:
"בחוויה שלי התשאול של גליה עובד כמו לייזר.
מאוד פשוט ומאוד מדוייק. אין לי בכלל שאלה האם התשאול יעזור לי עם הבעיה שאני מגיעה איתה. כשאני אומרת כמו לייזר, אני מתכוונת שמה שהטריד אותי קודם, נמחק כאילו לא היה. דברים שליוו אותי שנים והכבידו עליי, הועלמו תוך טיפול אחד או שניים. לא פגשתי לפני זה משהו כ"כ אפקטיבי.
אני אוהבת את השיטה משום שהשאלות שגליה שואלת הן פשוטות ואינן מעיקות. אין חפירה נפשית. זה יותר דומה ללפתור בעיה במטמטיקה או חידה כלשהי.
למדתי שמה שמגביל אותנו בחיים זה בעיקר אנחנו, או מה שיש לנו בראש. את זה כבר כולם יודעים. אבל כמה אנשים יודעים איך עושים את השינוי?  כל אמונה מגבילה שראיתי, שיצרה אצלי בעיה/תקיעות, נעלמה כלא היתה בעקבות תשאול, כאילו הוסרה בלייזר. 
ממליצה בחום, חובה לנסות :-)"

"הגעתי לגלינה ברגע לא פשוט בחיי -ממש בסמוך לפרידה מבעלי. הייתי נסערת מאד ומבוהלת ממצב הישרדותי בו מצאתי את עצמי מול הצורך לכלכל את ארבעת הילדיי. הרגשתי שפחד לא נותן לי לעשוד שום צעד קדימה, ממש משתק. במהלך המפגש עם גלינה הצלחתי להגיע למפתח שלי, שעזר מאד בהתמודדות עם הפחד. ממש כל פעם כשחוויתי תחושה לא נעימה, שעצרה בעדי מלהתקדם, נזכרתי ב"מפתח", נעזרתי בו והמשכתי הלאה! זה נותן גם כלי מועיל בהתמודדות עם הקושי וגם תחושה בלתי רגילה, שהכלי נמצא בתוכי!"